Parent Category: ROOT

Jau otro gadu tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” organizē konkursu “Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam”, kura ietvaros nominācijā “Pakalpojumu nodrošinātājs”galveno balvu ieguva  mūsu  biedrība  - “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”.

Konkursa mērķis ir atklāt labās prakses piemērus un sekmēt personu ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju darbību un tā 3. decembrī svinīgajā ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika pagodinātas un apbalvotas nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv personu ar invaliditāti intereses un viņu tiesības dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Sīkāka informācija par konkursu, citām nominācijām un laureātiem pieejama Tiesībsarga biroja mājas lapā: http://www.tiesibsargs.lv/sakumlapa/pasniegta-gada-balva-nevalstiskajam-organizacijam-par-atbalstu-personam-ar-invaliditati

Paldies ikvienam darbiniekam, klientam un klientu piederīgiem, kā arī visiem mūsu sadarbības partneriem un atbalstītājiem, kas pielikuši savu roku, zināšanas un sirds siltumu biedrības ikdienas darbā! 

IMG 20161203 WA0007

 

IMG 20161203 WA0003

Hits: 30713