Mūzikas grupa „Zvaigžņu dzirksts” un DAC „Cerību tilts” svin svētkus!!

Parent Category: ROOT

Aicinām apmeklēt mūzikas grupas „Zvaigžņu dzirksts” mūzikas albuma „Aiz zilās tāles, aiz klusuma..” prezentāciju un DAC „Cerību tilts” 10 gadu jubileju, kas notiks šī gada 1.novembrī Kinoteātra „K.Suns” telpās ,Elizabetes ielā 83/85, Rīgā!!

 

Mūzikas grupā „Zvaigžņu dzirksts ”darbojas astoņi jaunieši, kuri, mūzikas pedagogu Ievas Altrofas un Viestura Samta vadībā, apgūst dažādu mūzikas instrumentu spēli un gūst prieku muzicējot visi kopā. Grupa pastāv jau astoņus gadus. Grupa ir pirmais cilvēku ar invaliditāti pašdarbības kolektīvs, kurš, spēlējot tautas mūzikas programmu, ir piedalījies X skolēnu un XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos.

Kopš grupas pirmā albuma „Tu neesi viens” ir pagājuši četri gadi. Jaunajā, nu jau otrajā mūzikas albumā „Aiz zilās tāles, aiz klusuma..” jūs dzirdēsiet, gan pazīstamu autoru darbus / G. Gershwin, K.Lācis, u.c./, gan pašu dalībnieku radītos skaņdarbus, kuri ir ierakstīti laika posmā no 2011.- 2013. gadam.

Paši dalībnieki visvairāk lepojas ar Youthpass apliecību, kuru saņēma no Eiropas Komisijas par grupas izveides projektu, kā arī par piedalīšanos festivāla „Nāc līdzās” pasākumos un Ziemassvētku skaistajos koncertos.

DAC „Cerību tilts” svin savas pastāvēšanas 10 gadu jubileju. Šis dienas centrs ir viena no biedrības „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns”” struktūrvienībām, kas sniedz pakalpojumus cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem. Centra jaunieši ikdienā ne tikai muzicē, bet arī ar lietišķās mākslas terapijas metodēm iegūst jaunas prasmes un iemaņas. Ar saviem sasniegumiem jaunieši veiksmīgi iekļaujas sabiedrībā un vēlas iepriecinātu Jūs visus!!!

Sīkāku informāciju par grupu un Biedrību „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns”” varat uzzināt
www.rupjuberns.lv
http://www.draugiem.lv/zvaigznudzirksts/
www.facebook.com/pages/Biedrība-Rīgas-pilsētas-Rūpju-bērns

1

2

3