Mūsu aktivitātes un panākumi maijā!

Parent Category: ROOT

Maija mēnesis Biedrības Dienas aprūpes centriem ir bijis ļoti aktīvs un pasākumiem piesātināts:

Mēnesi iesākām ar piedalīšanos festivāla „Nāc līdzās” lielkoncertā, kurā piedalījās DAC „Cerību tilts” „Trio” puiši mūzikas skolotāja Viestura Samta vadībā, DAC „Cerību tilts” solisti Raimonds Siktars mūzikas pedagoģes Ievas Altrofas vadībā, kā arī „Nāc līdzās” Zelta laureāts Roberts Reingolds.  DAC „Cerību ligzda” pārstāvēja jaunieši ar dejas uzvedumu Agritas Mihailovas un Aijas Treimanes vadībā.  Esam ļoti lepni un priecīgi, ka visi dalībnieki tika izvirzīti uz krāšno  lielkoncertu Ziemassvētkos!

17. maijā DAC „Cerību māja” un „Cerību tilts” notika atvērto durvju dienas, kuras pulcināja daudz interesentus gan no skolām, gan citiem dienas centriem. Šogad ļoti aktīvi bija arī DAC klientu vecāki.  Esam ļoti iepriecināti par DAC lielo atsaucību un aktivitāti, tāpēc arī turpmāk aktīvi organizēsim un pilnveidosim „Atvērto durvju” dienu pasākumus!

25. maijā DAC „Cerību tilts” mūzikas grupa „Zvaigžņu dzirksts” piedalījās tautas mūzikas ansambļu un kapelu  skatē,  kur ieguva pirmās pakāpes diplomu un iespēju piedalīties XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos! Visi laipni aicināti 5. jūlijā Vērmanes dārzā uz „Zvaigžņu dzirksts” priekšnesumu! Izsakām lielu pateicību mūzikas grupas vadītājai un  pedagoģei Ievai Altrofai  un  skolotājam  Viesturam Samtam par iniciatīvu un neizsīkstošo enerģiju gan sagatavojot jauniešu priekšnesumus, gan organizējot uzstāšanās iespējas!

29. maijā DAC „Cerību tilts” mūzikas grupa „Zvaigžņu dzirksts” un DAC „Cerību ligzda” jaunieši piedalījās festivālā „Uguns dziesma”, ko organizēja Rīgas 4. speciālā internātpamatskola sadarbībā ar Likteņdārza administrāciju un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi. Festivāla laikā dalībnieki nosaka priekšnesumus, kuri pārstāvēs „Uguns dziesmas” daļu kopprojektā „Latvijas dziesma” valsts 100. dzimšanas dienas svinībās.

31. maijā ārlietu ministrijā tika atklāta Fonda „Nāc līdzās” foto izstāde „Viena diena Kolkā”. Tajā tika izstādītas DAC „Cerību tilts” jauniešu fotogrāfijas, kas tika fotografētas fonda  „Nāc līdzās” organizētajā vasaras nometnē 2012. gada vasarā. Mums ir neizsakāms prieks, ka mūsu jaunieši un darbinieki ir tik daudzpusīgi un ir spējīgi piedalīties arī pavisam neierastās aktivitātēs un arī tur gūt panākumus un atzinību.

Šīs ir tikai dažas aktivitātes, kurās ir piedalījušies mūsu jaunieši un darbinieki maijā. Bez šiem ir vēl arī citi lielāki un mazāki pasākumi, tāpēc milzīgs paldies pilnīgi visiem mūsu aktīvajiem censoņiem un viņu atbalstītājiem, un novēlam tikpat ražīgu arī jūnija mēnesi!