Labdarības kustība „Tu neesi viens” veiksmīgi turpinās

Parent Category: ROOT

Labdarības kustībā „Tu neesi viens” piedalās Biedrības” Rīgas pilsētas” Rūpju bērns””  5 dienas aprūpes centri un specializētā galdniecības darbnīca -  kopā aptuveni 60 jaunieši ar garīgās attīstības traucējumiem un protams, darbinieki, kuri ļoti iesaistās, lai darbiņi būtu kvalitatīvi noformēti un apstrādāti.

No Labdarības akcijas sākuma 2011. gada septembra mēneša, ir saziedoti aptuveni 3000 Ls. Šie līdzekļi tiek sadalīti katram centram atsevišķi, kur tā tiek izlietota  katra centra vajadzībām.  Līdz 2012. gada beigām saziedotie līdzekļi tika izmantoti jauniešu ārpus centra aktivitātēm (operas, kino, teātra, boulinga, akvaparka apmeklējumiem, vasaras nometnēm), Ziemassvētku dāvanu iegādei, ir iegādātas arī praktiskas lietas (magnetafons, putekļusūcējs, nojume), kā arī iegādāts materiāls, lai turpinātu iesākto darbu.

Tomēr jāsecina, ka vislielākais ieguvums no šīs akcijas ir jauniešu motivācija un prieks, ka viņu rokām gatavotie darbiņi cilvēkiem patīk un viņi labprāt tos  iegādājas pret ziedojumu.

Katru otro nedēļu ziedojumu kastītes tiek papildinātas ar jauniem izstrādājumiem. Ziemas un Ziemassvētku periodā tie ir dažādi adījumi, bērnu zeķītes, čībiņas un cimdiņi, pieaugušajiem čībiņas un cimdi, atstarotāji, ziemassvētku dekori, apsveikuma kartiņas un dažādas svinīgas rotaslietas, gan tamborētas, gan šūtas un filcētas.

Vasaras periodā viss atplaukst košākās un vasarīgākās krāsās gan sievišķīgas brošiņas, gan telefona maciņi, austas somiņas, dekori lieldienu galdam, apsveikuma kartiņas , dekoratīvi magnētiņi un, protams, lieliskie koka virtuves piederumi – sviesta nazīši, medus karotītes, pankūku lāpstiņas un dakšiņas salātiem. Šīs visas lietiņas ir ļoti iecienījuši mūsu ziedotāji. Pavisam kopā  ziedotāji ir saņēmuši vairāk nekā 1000 mūsu jauniešu izstrādājumus. Tas ir ļoti nozīmīgs skaitlis un motivācija turpināt darboties, lai radītu arvien jaunas un jaunas skaistas lietiņas, tā iepriecinot mūsu aktīvos ziedotājus.

Liels paldies jāsaka arī visu aptieku kolektīviem par viņu ieinteresētību un palīdzību mūsu kopīgās akcijas ietvaros.

Atgādinam, ka Labdarības kustība "Tu neesi viens" tika uzsākta 2011.gada septembrī, kad sadarbībā ar aptieku tīklu "Mēness aptieka" , tika atrasts veids kā plašāku sabiedrību iepazīstināt ar lieliskajiem biedrības "Rīgas pilsētas "Rūpju bērns"" audzēkņu izstrādājumiem. 13 "Mēnes aptiekās" Rīgā, 1 aptiekā Jelgavā un 1 aptiekā Jūrmalā, ir izvietoti stendi, ar biedrības klientu radītiem izstrādājumiem, kurus ikviens interesents pret ziedojumu var iegūt savā īpašumā.

RB